צוות לעניין אילת בע"מ
 
הסעה נוחה ובטוחה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4.5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3223817
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

 
 
חברת ההסעות צוות לעניין אילת בע"מ הוקמה בשנת 1990 על ידי אלון פרץ במטרה להעניק לציבור חוויית נסיעה בטוחה ומפנקת במיוחד. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רכבים מפוארים הכוללים DVD: ואנים, מוניות, מיניבוסים ואוטובוסים. כל רכבי החברה הינם חדישים, הכוללים חגורות בטיחות ומאושרים להסעת תלמידים.
 
 
 

הסעות בטוחות ויחס אדיב

 
בזכות הבטיחות, השירות, היחס האישי והאמינות, בידלה את עצמה חברת צוות לעניין כסמל לאיכות ולמקצועיות בתחום ההסעות. בזכות קרוב ל- 30 שנים של ניסיון, קהל לקוחות גדול ומרוצה לא הולך ברגל...
 

בטיחות בנסיעה - ערך עליון

 
נושא בטיחות הנוסעים מצוי בראש סולם הערכים של החברה. לכן, כל נהגי החברה הם נהגים מקצועיים יוצאי צבא, המצוידים ברישיון להסעת ילדים. כמן כן, החברה מעסיקה קצין בטיחות, המפקח על כלי הרכב של החברה בהתאם לדרישות המחמירות של משרד התחבורה. נהגי צוות לעניין אילת מאמינים בשילוב בין מתן שירות מעולה לבין הקפדה על כל כללי הבטיחות, כדי שכולם יגיעו ליעדם בנועם ובבטחה. אנו בעלי תעודת תקן iso 9301 של בטיחות ואיכות בתעבורה.
 
 

שירותי החברה

 
  • שירות הסעות
  • ליווי קבוצות במסופי גבול
  • תיווך בין מטיילים למדריכים
  • ואנים מפוארים עד עשרה מקומות ישיבה
  • מיניבוסים חדשים ומפוארים עד 20 מקומות ישיבה
  • אוטובוסים חדישים
 
 
 

מלקוחותינו המרוצים

 
עם הנהנים משירותי ההסעות של צוות לעניין אילת נמנים לקוחות פרטיים רבים, סוכני נסיעות, מוסדות וחברות, בהם עיריית אילת, משרד התיירות, אגד, חברת החשמל, נמל אילת, ק.צ.א.א., משרד הביטחון, רשת מלונות ישרוטל, רשת מלונות פתאל, משרד הבריאות ועוד.
 
 
 
 
צוות לעניין אילת מחזיקה ברשותה רישיון מטעם משרד התחבורה להסעת נוסעים מס. 4265.
 
 
צוות לעניין אילת